Pradžia » Pastatomos pakabos

Rodoma 1–24 iš 52

Pastatomos pakabos yra vienas iš universaliausių ir lengviausiai namuose pritaikomų baldų. Dažniausiai pasirenkama šį baldą statyti prieškambaryje lauko drabužiams kabinti, taip pat drabužinėje arba miegamajame. Šio tipo pakabos dažnai naudojamos drabužių parduotuvėse ir kitose vietose, kurioms reikalingas tvarkingas drabužių kabinimas. 

Kaip išsirinkti pastatomą pakabą 

Visų pirma, reikia identifikuoti kokiai vietai ir kambariui ieškoma pastatoma drabužių kabykla, pamatuoti erdvę, atkreipti dėmesį į namų dizainą. Palpalbaldqai.lt komanda paruošė patarimus, pagal kuriuos galima lengviau išsirinkti pakabą, kuri funkcionaliai ir vizualiai patenkintų jūsų lūkesčius: 

  • Prieškambaris. Šioje namų dalyje statomai drabužių kabyklai reikia didesnio funkcionalumo nei kitoms kabykloms, dėl limituotos prieškambaryje esančios erdvės ir didelio kiekio sunkesnių lauko drabužių, kuriuos kabyklai reikės išlaikyti. 

Rekomenduojama rinktis pastatomą rūbų kabyklą kuri turėtų daugiau kabliukų, ant kurių būtų galima pakabinti lauko rubus, apatinėje dalyje suolelį, ant kurio patogu atsisėsti ir apsiauti batus, taip pat papildomas lentynas batams po suoliuku. 

Tokio tipo pastatoma pakaba puikiai išpildys prieškambario erdvę ir prideda papildomo funkcionalumo ir neužima daug vietos. 

Jeigu neplanuojate kabinti daug lauko drabužių, rekomenduojame rinktis aukštą pastatomą kabyklą, ant kurios patogiai tilps 4-6 paltai, tokio tipo kabyklos neužima daug vietos, prisiderina prie bendro namų dizaino, jas lengva perkelti. 

  • Drabužinė ir miegamasis. Didesnei patalpai puikiai tiks metalinės pastatomos kabyklos, kuriose patogiai galima kabinti drabužius ant pakabų. Tokiu būdu drabužiai išliks nesusiglamžę ir tvarkingi. 
  • Pardutuvė. Patogiam drabužių eksponavimui ir išdėstymui taip pat patogiai tiks metalinė pastatoma rūbų kabykla, kuriose pirkėjai galės patogiai išsirinkti jiems patinkantį drabužį. Šio tipo kabyklų galima rasti įvairių dydžių. Taip pat jas patogu perkelti iš vienos vietos į kitą, dėl papildomų ratukų. 
  • Biuras. Biuro patalpoms rekomenduojama įvertinti kiek darbuotojų turite ir kokia galima didžiausia kabyklos apkrova. Dideliems biurams prireiks tvirtų, metalinių kabyklų, kurios gali atlaikyti didesnę apkrovą nei pakabų kabliukai tvirtinami prie sienų. 

Taigi, besirenkant pastatomą pakabą svarbu įvertinti vietą, kurioje ji stovės, tai yra pagrindinis kriterijus, kuris padės apsispręsti dėl labiausiai jūsų lūkesčius atitinkančios kabyklos. Palpalbaladai.lt pastatomų pakabų asortimente rasite įvairių dizainų ir dydžių pakabų, kurias lengvai surinksite ir pastatysite savo namuose. 

Pastatoma drabužių kabykla – alternatyva spintai

Įsirenginėjantiems namus, dažnai kyla sunkumų dėl patogaus vidaus ir lauko drabužių sandėliavimo. Rūbų kabykla pastatoma yra puiki alternatyva norintiems tvarkos, tačiau negalintiems sau leisti pirkti brangių baldų. Surenkama drabužių spinta – kabykla arba pastatoma metalinė kabykla idealus variantas, kuris leis patogiai ir tvarkingai saugoti drabužius. 

Pagaminimo medžiaga 

Pastatoma kabykla drabužiams turi būti tvari ir ilgaamžė, dėl šios priežasties pasiūloje dominuoja medienos ir metalo medžiagų kabyklos: 

  • Mediena. Kaip ir kitiems mediniams baldams, reikalinga pastovi priežiūra. Šios medžiagos baldas gali greičiau nusidėvėti ir prarasti gerą išvaizdą. 
  • Metalas. Šios medžiagos pastatomos kabyklos yra patvarios, lengvai prižiūrimos, mažesnė tikimybė dėl nusidėvėjimo. 
  • MDF – lengvai prižiūrimos, tačiau ne tokios patvarios kaip metalinės. Funkcionalumas 

Kaip ir dauguma baldų, pastatoma kabykla turi papildomų funkcionalumų, kurie priklauso nuo skirtingų tipų: 

  • Ratukai. Metalinės kabyklos, ant kurių kabinami rūbai su pakabomis, dažnai turi papildomus ratukus, kurie padeda kabyklą lengviau perkelti iš vienos vietos į kitą.
  • Lentynos. Dažniausiai lentynos praverčia prieškambario erdvėje, jos montuojamos apatinėje kabyklos dalyje ir tinka batams, skrybėlėms ir kitiems daiktams susidėti. 
  • Suolelis. Dar vienas puikus funkcionalumas kuris sutinkamas prieškambario kabyklose. Siekiant maksimaliai ir funkcionaliai išnaudoti erdvę po kabliukais, suolelis taps tikru pagalbininku užsidedant arba nusiimant batus. 

Palpalbaldai.lt baldai su gera kaina internetu 

Taigi, pastatomos pakabos yra neatsiejama namų dalis, kurias lengva pritaikyti visuose kambariuose. Palpalbaldai.lt galima patogiai ir greitai užsisakyti labiausiai jums tinkančias pastatomas pakabas internetu, arba apžiūrėti mūsų fizinėje parduotuvėje Kaune. 

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK) 

Kaip išsirinkti pastatomą pakabą? 

– Nuspręskite, kokiam kambariui ieškoma pakaba, taip pat atkreipkite dėmesį į dydį, spalvą. 

Iš ko pagamintos pastatomos pakabos? 

– Dažniausiai gaminamos iš medienos, metalo, MDF ir kt. 

Kokius papildomus funkcionalumus gali turėti pastatomos pakabos drabužiams?

 – Pastatomos pakabos gali turėti papildomus ratukus, lentynas ir suoliukus.

Kokio dydžio kabyklą rinktis? 

– Priklausomai nuo kambario, kuriam ieškote kabyklos. Jeigu ieškote prieškambariui, galimai reikės siauresnės bet aukštesnės kabyklos, jei ieškote drabužinei, galimai reikės ilgesnė bet žemesnės kabyklos. 

Kokias pastatomas kabyklas rinktis drabužių parduotuvei? 

– Rinkitės patvaresnes, metalines pastatomas kabyklas su ratukais.