Parduotuvė / Svetainės baldai / Žurnaliniai staliukai / Marmuro išvaizdos apvalus kavos staliukas | 70 x 45 x 70 cm | Balta
Marmuro išvaizdos apvalus kavos staliukas | 70 x 45 x 70 cm | Balta
224 €
| Svoris | 20.057 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 80 × 82 × 9 cm |
| Spalva | Balta |
| Medžiaga | Baldinė plokštė, Plienas |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 70 x 45 x 70 cm |
| Prekės kodas | N0299 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Neturime
7
Žmonės taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Kavos staliukas, marmuro imitacijos stalviršis, žalvarinis pagrindas ø70×45 cm
Plienas, MDF
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio