Parduotuvė / Stalai / Valgomojo stalai / Valgomojo komplektas | 44/95 x 75/86 x 55/200 cm | Natūrali medžio | Tamsiai pilka
Valgomojo komplektas | 44/95 x 75/86 x 55/200 cm | Natūrali medžio | Tamsiai pilka
1,456 €
| Svoris | 38.4 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 210.5 × 106 × 7 cm |
| Spalva | Pilka, Ruda |
| Medžiaga | Audinys, Ąžuolas, Plienas |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 44/95 x 75/86 x 55/200 cm |
| Prekės kodas | N1095 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Neturime
6
Žmonės taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Valgomojo stalas ir 6 kėdės viename komplekte – puikus pasirinkimas, kai norisi jaukumo, bendrų vakarienių ir gražaus interjero.
Mikropluoštas, plienas, ąžuolas, metalas
Sėdimosios dalies aukštis: 50
Sėdimosios dalies gylis: 38
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija

Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio