Parduotuvė / Stalai / Valgomojo stalai / Juodas valgomojo stalas | 70 x 75 x 120 cm | Juoda



Juodas valgomojo stalas | 70 x 75 x 120 cm | Juoda
150 €
| Svoris | 16.043 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 127 × 76 × 11 cm |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | Baldinė plokštė, Kaučiukmedis |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 70 x 75 x 120 cm |
| Prekės kodas | N0351 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Neturime
8 Žmonės taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Valgomojo stalas, juodas 70x120x75 cm
MDF, kaučiukmedis
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija

Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio