Parduotuvė / Stalai / Valgomojo stalai / Apvalus valgomasis stalas | 90 x 75 x 160 cm | Natūrali uosio
Apvalus valgomasis stalas | 90 x 75 x 160 cm | Natūrali uosio
611 €
| Svoris | 75 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 167 × 97 × 8 cm |
| Spalva | Ruda |
| Medžiaga | Baldinė plokštė |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 90 x 75 x 160 cm |
| Prekės kodas | N0109 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Neturime
4
Žmonės taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Valgomojo stalas, uosio faneruotė, ovalus.
90x160x75 cm
MDF, uosio fanera
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija

Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio