Parduotuvė / Kita / Šviestuvai / Pakabinamas dūminio stiklo šviestuvas | 13 x 46 x 13 cm | Auksinė
Pakabinamas dūminio stiklo šviestuvas | 13 x 46 x 13 cm | Auksinė
76 €
| Svoris | 1.5 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 20 × 20 × 47 cm |
| Spalva | Auksinė |
| Medžiaga | Plienas, Stiklas |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 13 x 46 x 13 cm |
| Prekės kodas | N0915 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Neturime
2
Žmonės taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Pakabinamas matinis dūminis stiklas, žalvario spalvos lizdas, cilindro formos, Ø13 cm
Stiklas, Plienas
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija

Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio