Parduotuvė / Skėčiai / Megztas lauko skėtis | Išskirtinis dizainas | Buko mediena | 250 x 255 x 250 cm | Smėlio
Megztas lauko skėtis | Išskirtinis dizainas | Buko mediena | 250 x 255 x 250 cm | Smėlio
288 €
| Svoris | 14 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 152 × 105 × 143 cm |
| Spalva | Rusva |
| Medžiaga | Medis, Medvilnė |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 250 x 255 x 250 cm |
| Prekės kodas | N1013 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Liko tik 3
4
Žmonės taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Išskirtinio dizaino megztas lauko skėtis iš buko medienos ir medvilnės ø250 cm
Buko mediena, medvilnė
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija

Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio