Parduotuvė / Miegamojo baldai / Pufai / Pufas Teddy | 35,5 x 37 x 35,5 cm | Balta
Pufas Teddy | 35,5 x 37 x 35,5 cm | Balta
78 €
| Svoris | 3.4 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 37 × 37 × 41 cm |
| Spalva | Balta |
| Medžiaga | Medis, Plienas, Poliesteris |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 35, 5 cm, 5 x 37 x 35 |
| Prekės kodas | N0268 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Neturime
2
Žmonės taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Pufas, baltas, juodos kojos ø35,5×37 cm
100% poliesteris, pušis, plienas
Sėdimosios dalies aukštis: 37
Sėdimosios dalies gylis: 35.5
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija

Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio