Parduotuvė / Svetainės baldai / Lentynos / Pastatomos lentynos / Pastatoma svetainės lentyna | 85 x 111 x 36 cm | Ruda




Pastatoma svetainės lentyna | 85 x 111 x 36 cm | Ruda
143 €
| Svoris | 14.15 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 11 × 38 × 113 cm |
| Spalva | Ruda |
| Medžiaga | Baldinė plokštė, Plienas |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 85 x 111 x 36 cm |
| Prekės kodas | N0449 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Neturime
6 Žmonės taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Ovali lentyna, 4 lentynos, juodas rėmas 85x36x111 cm
Plienas, drožlių plokštės, melaminas
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija

Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio