Parduotuvė / Miegamojo baldai / Minkštasuoliai / Aksominis minkštasuolis su juodomis kojomis | 100 x 44 x 35 cm | Žalia







Aksominis minkštasuolis su juodomis kojomis | 100 x 44 x 35 cm | Žalia
76 €
| Svoris | 7.17 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 37.5 × 104.5 × 14.5 cm |
| Spalva | Žalia |
| Medžiaga | Plienas, Veliūras |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 100 x 44 x 35 cm |
| Prekės kodas | N0231 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Neturime
8 Žmonės taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Suoliukas, aksominis, tamsiai žalias, juodos kojos, 100x35x44 cm
Aksomas, Plienas
Sėdimosios dalies aukštis: 44
Sėdimosios dalies gylis: 35
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija

Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio