Parduotuvė / Skėčiai / Stilingas lauko skėtis | 300 x 265 x 300 cm | Smėlio
Stilingas lauko skėtis | 300 x 265 x 300 cm | Smėlio
224 €
| Svoris | 17.7 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 217 × 18 × 18 cm |
| Spalva | Rusva |
| Medžiaga | Medis, Plienas, Poliesteris |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 300 x 265 x 300 cm |
| Prekės kodas | N1008 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Turime
3 Žmonės taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Prabangus smėlio spalvos lauko skėtis, 300×300 cm
Plienas, Poliesteris, Mediena
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija





Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio