Parduotuvė / Svetainės baldai / Lentynos / Pastatomos lentynos / Mobili lentynas su ratukais | 45 x 75 x 75 cm | Juoda
Mobili lentynas su ratukais | 45 x 75 x 75 cm | Juoda
235 €
| Svoris | 15.6 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 11.5 × 76 × 86 cm |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | Aliuminis, Plastikas |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 45 x 75 x 75 cm |
| Prekės kodas | N0972 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Neturime
5
Žmonės taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Universali lentynas, vežimėlis. Tinkanti naudoti tiek viduje, tiek lauke.
Medžio išvaizdos plastikas, aliuminis
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija

Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio