Parduotuvė / Lauko baldai / Lauko stalai / Lauko valgomojo stalas | 120 x 74 x 120 cm | Juoda
Lauko valgomojo stalas | 120 x 74 x 120 cm | Juoda
224 €
| Svoris | 17.3 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 124.5 × 124 × 5 cm |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | Aliuminis, Medis |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 120 x 74 x 120 cm |
| Prekės kodas | N0985 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Neturime
2
Žmonės taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
Valgomojo stalas, Ø120 cm
Plotis: 120 cm
Aukštis: 74 cm
Ilgis: 120 cm
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija

Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio