Parduotuvė / Lauko baldai / Balkono baldai / Lauko baldų komplektas 2 žm. | 46/70 x 75/89 x 62/70 cm | Natūrali


Lauko baldų komplektas 2 žm. | 46/70 x 75/89 x 62/70 cm | Natūrali
343 €
| Svoris | 12 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 105 × 71 × 14 cm |
| Spalva | Ruda |
| Medžiaga | Tikmedis |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 46/70 x 75/89 x 62/70 cm |
| Prekės kodas | N1102 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Neturime
1 Žmogus taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
Šoninis stalas ir 2 valgomojo kėdės
Plotis: 46/70 cm
Aukštis: 75/89 cm
Ilgis: 62/70 cm
Sėdimosios dalies aukštis: 45 cm
Sėdimosios dalies gylis: 38 cm
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija

Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio