Parduotuvė / Lauko baldai / Lauko baldų komplektai / Sodo baldų komplektas 4 žm. | 64/120 x 88/77 x 56/120 cm | Pilka, Ruda
Sodo baldų komplektas 4 žm. | 64/120 x 88/77 x 56/120 cm | Pilka, Ruda
1,494 €
| Svoris | 32 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 148 × 70 × 72 cm |
| Spalva | Pilka, Ruda |
| Medžiaga | Plienas, Ratanas, Stiklas |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 64/120 x 88/77 x 56/120 cm |
| Prekės kodas | N1106 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Neturime
3
Žmonės taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
Sodo komplektas – Stalas, ø120 cm + 4 sodo kėdės, pilkos
Plotis: 64/120 cm
Aukštis: 88/77 cm
Ilgis: 56/120 cm
Sėdimosios dalies aukštis: 51 cm
Sėdimosios dalies gylis: 47 cm
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija

Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio