Parduotuvė / Lauko baldai / Lauko baldų komplektai / Lauko baldų komplektas | 59/130 x 74/78 x 62/130 cm | Juoda, Pilka
Lauko baldų komplektas | 59/130 x 74/78 x 62/130 cm | Juoda, Pilka
1,115 €
| Svoris | 28.5 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 135 × 133 × 13.5 cm |
| Spalva | Juoda, Pilka, Ruda |
| Medžiaga | Aliuminis, Plienas, Poliesteris, Tikmedis |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 59/130 x 74/78 x 62/130 cm |
| Prekės kodas | N1103 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Turime
9 Žmonės taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
Valgomasis stalas ir 4 valgomojo kėdės
Apvalus tikmedžio stalas
Plotis: 59/130 cm
Aukštis: 74/78 cm
Ilgis: 62/130 cm
Sėdimosios dalies aukštis: 48 cm
Sėdimosios dalies gylis: 42 cm
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija



Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio