Parduotuvė / Lauko baldai / Apvalus tikmedžio šoninis staliukas | 70 x 75 x 70 cm | Natūrali








Apvalus tikmedžio šoninis staliukas | 70 x 75 x 70 cm | Natūrali
190 €
| Svoris | 12 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 105 × 71 × 14 cm |
| Spalva | Ruda |
| Medžiaga | Tikmedis |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 70 x 75 x 70 cm |
| Prekės kodas | N0984 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Neturime
8 Žmonės taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Šoninis staliukas iš tikmedžio, ø70×75 cm
Tikmedis
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija

Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio