Parduotuvė / Svetainės baldai / Kilimai / Rankų darbo kilimas | 200 x 300 cm | Balta | Ruda
Rankų darbo kilimas | 200 x 300 cm | Balta | Ruda
344 €
| Svoris | 20 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 205 × 25 × 20 cm |
| Spalva | Ruda, Rusva |
| Medžiaga | Džiutas, Medvilnė, Vilna |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 200 x x 300 cm |
| Prekės kodas | N0597 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Neturime
7
Žmonės taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Rankų darbo kilimas, baltos|rudos spalvos, 200×300 cm
Sudėtis: 50% vilna, 40% džiutas, 10% medvilnė
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija

Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio