Parduotuvė / Svetainės baldai / Kilimai / Rankų darbo kilimas | 160 x 230 cm | Pilka | Ruda




Rankų darbo kilimas | 160 x 230 cm | Pilka | Ruda
184 €
| Svoris | 6.5 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 165 × 22 × 20 cm |
| Spalva | Ruda |
| Medžiaga | Džiutas, Vilna |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 160 x x 230 cm |
| Prekės kodas | N0594 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Neturime
2 Žmonės taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Margas rankų darbo kilimas, rusvos/pilkos spalvos, 160×230 cm
60% džiutas, 40% vilna
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija

Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio