Parduotuvė / Svetainės baldai / Kilimai / Rankų darbo takelis | 80 x 1 x 180 cm | Ruda | Pilka
Rankų darbo takelis | 80 x 1 x 180 cm | Ruda | Pilka
100 €
| Svoris | 2.6 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 84 × 12 × 11 cm |
| Spalva | Ruda |
| Medžiaga | Džiutas, Vilna |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 80 x 1 x 180 cm |
| Prekės kodas | N0601 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Neturime
9
Žmonės taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Prieškambario takas, austas rankomis, rudos/pilkos spalvos 80×180 cm
60% džiutas, 40% vilna
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija

Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio