Industrinis stilius reprezentuoja šiltą, racionalų, dažniausiai tamsesnių spalvų stilių, bet jam būdingos ir natūralios medžiagos (plienas, mediena). Industrinis stilius su „rustic stiliaus elementais reprezentuoja ko gero seniausią, bet laiko patikrintą interjero stilių, sėkmingai atgimstantį šiuolaikiniame interjere iš tų laikų, kuomet mūsų seneliai ir proseneliai gyveno gražiose „sendinto stiliaus“ kaimiškose pirkiose. Šiandien industrinis „rustic“ stilius atgimsta naujai su organika, harmonija ir tvarumu, atsisakant neekologinių, sintetinių medžiagų „rustic“ stilius šiuolaikiniame interjere atspindi naujo šiuolaikinio pasaulio vartotojo pasaulėžiūrą, atsisakant plastiko, neekologiškų dalykų, atsigręžiant į organiką, harmoniją su savimi ir aplinka, natūralumą ir ekologiškumą. Dauguma „rustic“ stiliaus gaminių pagaminti iš medžiagų, kurios atkeliauja „tiesiai iš žemės“ (medis, akmuo) ir, nors yra monotoniškų spalvų, interjere sukuria ramybės, harmonijos, natūralumo, ekologiškumo ir švaros pojūtį.

Industrinio stiliaus PALPAL baldai su „rustic“ elementais – tai gamtos, harmonijos ir ekologiškumo pojūtis jūsų interjere.

Modernus stilius (Modernios kėdes ir foteliai)

Modernaus interjero dizaino šaknys siekia XIX amžiaus pradžią, kuomet dizaine pradėta atsisakyti tradicinių gaminių medžiagų, tokių kaip mediena, plytos, akmuo, o daugiau dėmesio skirta pramoninėms medžiagomis, tokioms kaip stiklas, betonas. Taip pamažu modernistiniame stiliuje sunkius medžio masyvo baldus pakeitė švarių linijų, geometrinių formų, aiškių erdvių, funkcijų dizaino filosofija. Pripažintą ir įtakingiausią modernaus dizaino filosofiją XX a. 2 dešimtmetyje sukūrė Vokietijos „Bauhaus“ dizaino mokykla, kurios dizaino estetika buvo sutelkta į suvokimą, kad forma turi derėti su funkcija. Pagal šį principą atsirado modernus dizainas ir stilius, kurį pripažįstame ir naudojame šiandien. Nuo ryškiai balto minimalizmo, industrializmo ir skandinaviško interjero formų iki prabangesnių ir drąsesnių interjero sprendimų. Modernus interjero stilius sukuria šiuolaikinį globalaus pasaulio ir globalios erdvės pojūtį, kuriame vyrauja tikslios geometrinės formos, erdvės, lengvumas, šiuolaikiškos spalvos ir funkcionalumas. PALAPL baldai internetinėje parduotuvėje galite rasti modernių virtuvės kėdžių ir fotelių, kuriuos lengva derinti įvairiuose interjeruose. Modernaus stiliaus virtuvės kėdės išsiskiria tiksliomis geometrinėmis formomis ir minimalizmu.

Modernaus stiliaus PALPAL baldai – kurkite šviesos, lengvumo, erdvės ir globalumo pojūtį Jūsų interjere.

Skandinavisko stiliaus kėdės ir baldai

Visi norime, kad mūsų namai būtų patogūs ir jaukūs. Būtent skandinaviškas interjero dizainas tikrai padės įgyvendinti šią svajonę. Skandinaviškas stilius kuria ramybę ir yra priešingybė industriniam pasauliui, kuriame vyrauja netvarka, triukšmas, skubėjimas, perteklinis vartojimas ir maksimalizmas. Būtent skandinaviškas stilius reprezentuoja ramybę. Kasdieniame gyvenime esame labai užsiėmę, o mūsų protas nuolat dirba, mes skubame, tad namai, kuriuose galima nurimti, atsipalaiduoti yra būtinybė.

Skandinaviško stiliaus dizainas sukurtas tiems, kas mėgsta dekoravimo paprastumą, minimalizmą, derantį su harmoninga subtilia nuotaika, su baltumo ir šviesos pojūčiu namuose. Tai švarios linijos, prašmatnus minimalizmas, funkcionalumas, neprarandant grožio. Skandinaviškas stilius teikia pirmenybę šviesioms, atviroms erdvėms ir suteikia nuostabią harmoniją ir ramybę. Skandinaviško stiliaus kėdės, kavos staliukai ir lentynos puikiai tinka žmonėms, vertinantiems minimalizmą ir harmoniją interjere. Todėl šis stilius itin išpopuliarėjo 2020 metais, kai daugiau laiko teko praleisti namuose.

Skandinaviško stiliaus PALPAL kėdės ir baldai sukurs jaukią, šiltą, funkcionalią ir gražią Jūsų interjero aplinką, kurią sunku rasti kituose stiliuose.

Back to list

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.