Parduotuvė / Moliniai vazonai | Rinkinys | Ruda
Moliniai vazonai | Rinkinys | Ruda
210 €
| Svoris | 20.5 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 53.5 × 53.5 × 55.5 cm |
| Spalva | Ruda |
| Medžiaga | Pluoštinis molis |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 32/42/54 x 32/42/54 x 32/42/54 cm |
| Prekės kodas | N1032 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Neturime
3
Žmonės taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Moliniai vazonai, rudi 3 vnt. rinkinys, su skylutėmis dugne drenažui.
Išmatavimai:
Didysis vazonas: 54×54 cm
Vidutinis vazonas: 42×42 cm
Mažasis vazonas: 32×32 cm
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija

Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio