Parduotuvė / Svetainės baldai / Kilimai / Rankų darbo kilimas | 200 x 300 cm | Dramblio kaulo spalvos
Rankų darbo kilimas | 200 x 300 cm | Dramblio kaulo spalvos
304 €
| Svoris | 19.5 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 204 × 20 × 20 cm |
| Spalva | Balta, Rusva |
| Medžiaga | Medvilnė, Nailonas, Vilna, Viskozė |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 200 x x 300 cm |
| Prekės kodas | N0589 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Liko tik 9
8
Žmonės taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Rankų darbo, dramblio kaulo spalvos kilimas, 200×300 cm
Sudėtis: 74% vilna, 16% medvilnė, 6% poliesteris, 1% akrilas, 1% viskozė, 1% nailonas, 1% kiti pluoštai
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija

Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio