Parduotuvė / Lauko baldai / Baldų komplekto pagalvėlė | 45 x 5 x 51,5 cm | 4 vnt. komplektas | Juoda
Baldų komplekto pagalvėlė | 45 x 5 x 51,5 cm | 4 vnt. komplektas | Juoda
172 €
| Svoris | 0.4 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 5 × 51.5 × 45 cm |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | Poliesteris |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 45 x 5 x 51, 5 cm |
| Prekės kodas | N0966 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Turime
3 Žmonės taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
Cleveland Cushion – pagalvėlė Cleveland kėdei, juoda
Plotis: 45 cm
Aukštis: 5 cm
Ilgis: 51,5 cm
Sėdimosios dalies aukštis: cm
Sėdimosios dalies gylis: cm
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija






Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio