Parduotuvė / Biuro baldai / Biuro kėdės / Veliūrinė biuro kėdė | 55 x 73-87 x 55 cm | Juoda
Veliūrinė biuro kėdė | 55 x 73-87 x 55 cm | Juoda
108 €
| Svoris | 7.5 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 55 × 55 × 60 cm |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | Plienas, Veliūras |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 55 x 73-87 x 55 cm |
| Prekės kodas | N0144 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Neturime
6
Žmonės taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Veliūrinė biuro kėdė, juoda, juodos kojos
Aksomas, Plienas
Sėdimosios dalies aukštis: 40-54
Sėdimosios dalies gylis: 43
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija

Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio